Sklep Rynek 9, Nowy Targ
Sklep, Serwis Jana Kazimierza 11, Nowy Targ
ZWINCZAK Rowery
Polacy na rowery Kross!

KROSS Rowery Nowy Targ

KROSS Rowery Nowy Targ

Kross to polski producent rowerów, specjalizujący się głównie w rowerach górskich, znanych z najwyższej jakości i wytrzymałości, testowanej z teamem doskonałych sportowców.

Kross Nowy Targ, dysponuje wykwalifikowaną kadrą pracowników, którzy w każdej chwili służą pomocą i wsparciem podczas zakupu. Nie masz jeszcze roweru Kross? Zwinczak Rowery Nowy Targ, to miejsce dla każdego, kto marzy o swoich idealnych dwóch kółkach. Dzięki rowerom Kross, każda wycieczka za miasto nabierze nowego, wyczynowego wymiaru.

Zwinczak Nowy Targ - Rowery, to przedstawiciel firmy Kross, który produkuje rowery Enduro do bardzo dynamicznej, ekscytującej jazdy. W sklepie, proponowane są również bardzo wygodne rowery MTB, charakteryzujące się doskonałą przyczepnością i komfortem jazdy, niezależnie od wagi rowerzysty.

Dodatkowo proponujemy ekskluzywną serię MTB Woman, dla każdej jeżdżącej damy. Kross Nowy Targ, posiada również w ofercie wyjątkową linię rowerów trailowych, które są wypośrodkowaniem pomiędzy wyścigowymi MTB a wspomnianymi rowerami Enduro.

Autoryzowany sklep rowerowy
Autoryzowany sklep rowerowy Kross - Nowy Targ
Trwa ładowanie strony prosimy czekać...